.

.

RLC-063 / RLC063 Замена Проектор Светилка со Станбен за VIEWSONIC Pro9500

RLC-063 / RLC063 Замена Проектор Светилка со Станбен за VIEWSONIC Pro9500

DEN 1277.00
DEN 1344.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


1)Дел број : RLC-063
2)број на Моделот : за VIEWSONIC Pro9500

За производот

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
RLC-063
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
230W
Карактеристики:
Светилка со Домување

Слични предлози