.

.

АХ-66271 Замена Проектор Светилка за EIKI EIP-2500 EIP-3000N EIP-3000NA EIP-X3000N

АХ-66271 Замена Проектор Светилка за EIKI EIP-2500 EIP-3000N EIP-3000NA EIP-X3000N

DEN 1824.00
DEN 1920.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


1)Дел број : АХ-66271
2)број на Моделот : за EIKI EIP-2500 EIP-3000 N EIP-3000 NA EIP-X3000 N

За производот

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
АХ-66271
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
200W
Карактеристики:
Светилка со Домување

Слични предлози