.

.

POA-LMP49 Замена Проектор голи Светилка за SANYO PLC-UF15 / PLC-XF42 / PLC-XF45

POA-LMP49 Замена Проектор голи Светилка за SANYO PLC-UF15 / PLC-XF42 / PLC-XF45

DEN 1277.00
DEN 1344.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


1)Дел број : POA-LMP49
2)број на Моделот : За SANYO PLC-UF15 / PLC-XF42 / PLC-XF45

За производот

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
POA-LMP49
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
250W
Карактеристики:
голи светилка

Слични предлози