.

.

610-349-7518 / POA-LMP142 Замена голи светилка за PLC-WK2500/PLC-XD2600/XD2200/PLC-XE34/PLC-XK2200/PLC-XK2600/XK3010 HAPPYBATE

610-349-7518 / POA-LMP142 Замена голи светилка за PLC-WK2500/PLC-XD2600/XD2200/PLC-XE34/PLC-XK2200/PLC-XK2600/XK3010 HAPPYBATE

DEN 915.00
DEN 1103.04
-17 %

Износ
Во продавницата.


Тип : Замена на проектор светилка (CB)
Дел Број : POA-LMP142
Компатибилен со : PLC-WK2500 / PLC-XD2200 / PLC-XD2600 / PLC-XE34 / PLC-XK2200
Wattage : 210/140 W
Просечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.
Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето.
Место на Потекло : Шенжен, Кина (Континентална) .
1. Објектите ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата избришани. Нарачки ќе бидат испратени од страна на воздух mail писмо со следење на број
2. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-10 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост или Посебна Линија.
3. За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет да Хонгконг Пост. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Некои земји, како Русија, Бразил, или некои Европски земји може да трае до 15 работни дена или подолго за испорака.
4. Стоките се испорачани од страна на курир локални услуги за Царинење документи и процедури се управувани од страна на курир. Тие може да имаат потреба да контактираат со вас во одредени случаи да се потврди детали на пратката. Во секој случаи каде дополнителни документи се потребни за царинење, ние ќе им помогне колку што е можно.

За производот

Број На Модел На:
POA-LMP142
Бренд Име:
СРЕЌЕН BATE
вклопуваат со:
PLC-WK2500/PLC-XD2600/XD2200/PLC-XE34/PLC-XK2200/PLC-XK2600/PLC-XK3010
Wattage:
210/140W
Тип:
Замена голи светилка
Гаранција:
180 дена

Слични предлози