.

.

TLPLS9 Замена Проектор Светилка со Станбен за TOSHIBA TDP-S9

TLPLS9 Замена Проектор Светилка со Станбен за TOSHIBA TDP-S9

DEN 1850.00
DEN 1968.00
-6 %

Износ
Во продавницата.


1)Дел број : TLPLS9
2)број на Моделот : За TOSHIBA TDP-S9

За производот

Број На Модел На:
TLPLS9
Бренд Име:
Inmoul
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
200W
Карактеристики:
Светилка со Домување

Слични предлози