.

.

5811100560-S Замена Проектор Светилка со Станбен за VIVITEK Д-5500 / D-5510

5811100560-S Замена Проектор Светилка со Станбен за VIVITEK Д-5500 / D-5510

DEN 2326.00
DEN 2448.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


1)Дел број : 5811100560-S
2)број на Моделот : За VIVITEK Д-5500 / D-5510

За производот

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
5811100560-S
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
260W
Карактеристики:
Светилка со Домување

Слични предлози