.

.

VLT-XD50LP Замена Проектор Светилка со Станбен за МИЦУБИШИ XD50U / XD60U

VLT-XD50LP Замена Проектор Светилка со Станбен за МИЦУБИШИ XD50U / XD60U

DEN 1596.00
DEN 1680.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


1)Дел број : VLT-XD50 LP
2)број на Моделот : за МИЦУБИШИ XD50 U / XD60 U

За производот

Број На Модел На:
VLT-XD50LP
Бренд Име:
Inmoul
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
150W
Карактеристики:
Светилка со Домување

Слични предлози