.

.

Практична 3D Holographic Проектор Пирамида 3D Цртан филм Екранот Стојат Приказ Кутија 3D holographic слика шоу За 3.5-6inch Телефони

Практична 3D Holographic Проектор Пирамида 3D Цртан филм Екранот Стојат Приказ Кутија 3D holographic слика шоу За 3.5-6inch

DEN 215.00
DEN 231.36
-7 %

Износ
Во продавницата.

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ако вашиот мобилен телефон не е на Андроид системот, ве молиме, преземете го holographic видео на интернет. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
1 X 3 D Проекција Holographic
1 X Повика Картичка
1.
Операција :
Преземете holographic видео(или може да го скенира QR код на прирачник за корисникот да добие ресурси)
Игра видео и го стави на мобилен телефон на сопственикот и усогласување на видео во средината на Пирамида
Apple телефон, пребарување "Mikuture", системот доаѓа со "APP Store", можете да даунлоадирате ресурси од таму
Спецификација :
Боја : Црна
Материјал : ABS+Holographic филм
Големина : 13. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.5-6inch Мобилен Телефон
Таа има четири проекција агол
Answer : ___________________________ Note :
Проекторот треба да работат со holographic видео.
Тоа е обично се користи за Претпријатието производ екранот ,Цртан филм интерактивни и Лична забава. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Време На Испорака :
1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. На повика картичка која ние се нудат 3 D визуелните ресурси поддржува само Андроид систем и не се поддржани на Apple. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Ве молиме откине заштитна фолија пред да го користите. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.

За производот

Број На Модел На:
3D Holographic Проекција за Мобилен Телефон
Материјал:
Мет Бела
Формат:
16
Преносни:
Yes
Екран Тип:
Десктоп Екранот
Бренд Име:
ALLOYSEED
Број На Модел На:
109848
Материјал:
Големина:
погоден:
за 3.5-6inch Мобилен Телефон

Слични предлози