.

.

30x20mm Мини круг топката стакло свет бронза цвет база поставите Транспарентен шишенцето pendant,со синџир,рачно изработени стаклено шише pendant

30x20mm Мини круг топката стакло свет бронза цвет база поставите Транспарентен шишенцето pendant,со синџир,рачно изработени стаклено

DEN 547.00
DEN 608.16
-10 %

Износ
Во продавницата.


со синџир 1set=1pcs 30x20mm стакло свет +1pcs капа+ 1pcs 70chain
синџири longth : за 70cm
Горенаведените предмети се продаваат со стаклено шише шишенцето,метал капи,но без било кутии или додатоци во внатрешноста.
Може да се стави нешто ви се допаѓа внатре ,како што се мини суво цвеќе,среќа бисери ,природни камења,школки и фенси шарм или она што некогаш сакате да стане вашиот посебни дарови на своите љубовници и пријателите..

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
30x20mm
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
пченка цвет
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Стакло
боја:
бронза

Слични предлози