.

.

Топла продажба Бесплатен Превозот >>>>Зелен камен Буда 18KWGP Кристал Среќа Pendant и Ѓердан

Топла продажба Бесплатен Превозот >>>>Зелен камен Буда 18KWGP Кристал Среќа Pendant и Ѓердан

DEN 421.00
DEN 527.04
-20 %

Износ
Во продавницата.


НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТ
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
Ви благодариме за вашето разбирање и среќен купување
Повратни информации
Јас сум еден secrious и чесен бизнисмен . се надевам дека секој клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојата продавница . јас ќе одам низ моите повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате . ( остави негативни повратни информации не може да го реши проблемот ) , ако има било какви прашања , само контактирајте ме , јас ќе ви помогне, обидете се што е во моја моќ . Најдобри желби .

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ААА
Приврзоци Тип:
Лизгајте

Слични предлози