.

.

50set 25 15mm/30 20mm Стакло Свет Ѓердан Pendant ,Празен Свет Случаи, стакло свет ѓердан шише,Стаклено Шише Ѓердан Pendant

50set 25 15mm/30 20mm Стакло Свет Ѓердан Pendant ,Празен Свет Случаи, стакло свет ѓердан шише,Стаклено Шише Ѓердан Pendant

DEN 1535.00
DEN 1919.04
-20 %

Износ
Во продавницата.

Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.98 /многу
50 парчиња / многу
Топ Топла продажба 12pcs 110ml E6000 Лепак Ноктите/Телефон Декорација Лепак За Бесплатен Превозот САД$ 86.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу. Конверзија : 1 инч=2.98 /многу
12 парчиња / многу
Малопродажната / трговија на големо 10pcs/ многу 9ml E6000 Лепак Накит Лепило Лепак помине гел freeshipping US$ 15.98 /многу
50 парчиња / многу
Нови 500pcs/многу E6000 Мини 3g лепак од ЕМС freeshipping US$ 122.
г) За Бришење Стакло Свет Шише и Круната се Покрие одделно, тие треба да биде леплива заедно со себе.98 /многу
парчиња / многу
200pcs Бронза прилагодливи 16mm прстен база празно freeshipping US$ 59.98 /многу
парчиња / многу
Античкиот Бронза 500pcs/многу 12mm Подлога Earring Назад Earring Ќорци НИКЕЛ Олово БЕСПЛАТЕН превозот САД$ 55.Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна.98 /многу
парчиња / многу
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам.98 /многу
50 парчиња / многу
Трговија на големо 50pcs 9 ML E6000 Лепак+50pcs Лепак на Главата Млазницата Подарок freeshipping US$ 69.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.98 /многу
парчиња / многу
Freeshipping 20pcs/многу Цвет FILIGREE ДИЗАЈН ХРИВНИЈА/АЛКА БАЗА/ПРАЗЕН САД$ 35.
5pcs/многу E6000 9ml freeshipping US$ 8.99 /многу
парчиња / многу
нов стил 20pcs/многу Антички Бронза FILIGREE ДИЗАЈН ХРИВНИЈА/АЛКА БАЗА/ПРАЗНО 30*40mm Овална База US$ 42.
***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.па можно е да има малку деформација понекогаш.99 /многу
парчиња / многу
100pcs/многу 16mm Сребро Позлатен Плоштадот Подлога француски Earing Празно Фах База на НИКЕЛ Олово freeshipping US$ 39.

За производот

Метална боја:
25 15mm отворен, 30 20mm отвори
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Бакар
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични

Слични предлози