.

.

Ѕвезда и Полумесечина Приврзоци Ѓердан Синџир Природен Камен Кварцен Кристал Опал итн Сребро Позлатен Шарм Накит За Жените 1pcs

Ѕвезда и Полумесечина Приврзоци Ѓердан Синџир Природен Камен Кварцен Кристал Опал итн Сребро Позлатен Шарм Накит За Жените 1pcs

DEN 149.00
DEN 191.04
-22 %

Износ
Во продавницата.

Ако навистина не може да го прифати нашиот пратката политика,ве молиме двојно размислете пред да купите. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.
Белешки
Нашето време на испорака е нормално 15 до 25 дена, но затоа што тоа е рамно меѓународни воздухопловната, понекогаш тоа може да биде одложен малку или исчезнати.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
Аметист
Роуз Кварц
Тигар Око
Златен Песок
Сина Песок
Оникс
Aventurine
Сина, Тиркизна
Sodalite
Опал
Количина : 1 парче
Големина на : (приближно) 23x23x6 мм ,синџир 450mm
Тежина : (приближно) 8 грама/парче
Состојба : Нова
Конверзија : 25. По 25 дена, ако сеуште не сте го добиете вашиот предмети, ве молиме e-mail мене, па јас може да го реши ситуацијата побрзо. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и неутрални повратни информации. Вашето задоволство е моја #1 целта.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.com
UPS-от
За 3-5 дена
www. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Јас цел за добра комуникација како и одлична бизнис репутација и не негативни повратни информации или спорови. Ако плаќаат за сите предмети цена > $10,Ние нудиме бесплатно следење на број за нарачка.
Клиентите може да се меша цел различни стоки. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација. Ако не го добиете вашиот објект во рок од 25 дена, ве молиме да не ми даде негативни повратни информации и не се отвори случајот. Ако плаќаат за сите ставки цената Ние не обезбеди следење на број за мали наредби. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : )
Ви благодариме и среќен шопинг!.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.4 mm=1 инч, 5carats=1 грам
Ве молиме внимание : ќе добиете слични парчиња како слика.
Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. За било какви прашања, се чувствуваат слободни да побарате од нас пред да ја купите.Ако плаќаат за сите предмети цена > $200, пакетот ќе се надгради и да се изразат превозот од DHL, или ЕМС .

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Месечината
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
AA002040071
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
сребро позлатен
Избор На Камен:
10 Камења
Стил:
европа и америка
Обликот:
Ѕвезда и Полумесечина
is_customized:
Yes
Функција:
Исцелување Чакра Амајлија
Камен:
Аметист/Тигар Око/Сина, Тиркизна, итн
Ocasion :
Партија / Свадбена / Топка
Потрошувачите :
Мажи / Момчиња / Жени / Девојки
превозот:
Бесплатен превозот
Тежина:
8g/pcs

Слични предлози