.

.

Топла продажба Бесплатен Превозот>>>>>108 Зелен камен Мушка Тибет Будистички Молитва Ѓердан 8мм

Топла продажба Бесплатен Превозот>>>>>108 Зелен камен Мушка Тибет Будистички Молитва Ѓердан 8мм

DEN 613.00
DEN 767.04
-20 %

Износ
Во продавницата.


Опис
НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТ
Врвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на располагање, Најдобрите и Навремена Услуга;100% Задоволство ;
1 : ) јас сум снабдувачот во Кина, Што се знае дека Кина е работна сила се многу познати, поевтини и квалитетот е многу ригорозни, па многу познатиот Бренд КО. се изберат Брадата или производство база, ова е причината зошто Кина може да има толку многу ,квалитетот е ++ па ве молиме да се чувствуваат слободни да се стави ред со нас .
2 : ) Можете да трговија на големо ги fo esale, јас може да брод од нив за да ги назначи адреса.
3 : ) Било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.
4 : ) Dropship и комбинираат брод се двете достапни. Оставете ги вашите детали на побарувачката во коментари кога ќе нарачки.
Известување
Сите мои производите се 100% исто како фотографии,
она што го гледате е она што ќе добиете ! ! !
На Дознака
cli линк за деталите за плаќање начин како што следува.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во 7days дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно !
Добредојдовте да се Направи трговија на Големо и Пад Брод !!
ние може да се комбинираат брод цена за вас!

За производот

Обликотшема:
Круг
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
добро
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Solitaire
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Jade
Должина:
inch

Слични предлози