.

.

Моден DIY Крстот Накит Одлуки Сребрена/Златен Крст Шарм Приврзоци Додатоци За Жени Мажи Шарм Нараквици Ѓердан Bijoux Одлуки

Моден DIY Крстот Накит Одлуки Сребрена/Златен Крст Шарм Приврзоци Додатоци За Жени Мажи Шарм Нараквици Ѓердан Bijoux Одлуки

DEN 97.00
DEN 103.20
-6 %

Износ
Во продавницата.

Нашата Компанија Веб-Сајт : Специјален Попуст Област :
100% Сосема Нов Производство и Висок Квалитет на Суспензија Шарм За Модата, Накит DIY Одлуки Име на Производ : Мода DIY Крстот Накит Одлуки Сребрена/Златен Крст Шарм Приврзоци Додатоци За Жени Мажи Шарм Нараквици Ѓердан Bijoux Одлуки Материјал : животна Средина-Пријателски Меч+ААА Австриската Кристали Кубни Циркони Позлата Боја : Вакуум Вистински Злато / Platinum/Розово Злато Обложено со Добар Квалитет : Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни Polishied : 100% рачно изработени Полиран Објект големина : 25мм*13mm(1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчен) Точка тежина : 2.8 g Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата / Љубовник Материјали За промет на Големо : Мода Накит Нараквици Обетки Ѓердани DIY што Сите предмети се за промет на големо цена.Повеќе ќе купи од нас,повеќе попуст ќе добиете.

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
JUYA
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
Крстот Шарм Приврзоци
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Функција:
Расположение Tracker
Обликотшема:
Крстот
Пол:
Унисекс
Име на производ:
Микро Отвори Циркон Сребрена/Златен Крст Шарм Приврзоци
Материјал:
Бакар+Циркони
Позлата Боја:
Злато/Бело Злато/Розово Злато PX0020
Pendant Големина:
25*13MM
Кристали:
ААА Австриската CZ Кристал Кристали
Пад на превозот:
Aliexpress Стандард Dropshipping
pendant стил:
Крстот Шарм Суспензија Pendant
потрошен материјал за накит:
Жени Мажи Pendant Ѓердан Шарм Нараквици DIY Одлуки
Користам Прилика:
свадба партија подароци

Слични предлози