.

.

Природен Камен Коњ Око Приврзоци Ѓердан Синџир Сребро Позлатен Опал Пурпурна итн Камен Шарм Европската Мода Накит 1pcs

Природен Камен Коњ Око Приврзоци Ѓердан Синџир Сребро Позлатен Опал Пурпурна итн Камен Шарм Европската Мода Накит 1pcs

DEN 205.44

Износ
Во продавницата.

Тоа само ќе ве однесе 1 минута.4 mm=1 инч, 5carats=1 грам
Ве молиме внимание : ќе добиете слични парчиња како слика. За било какви прашања, се чувствуваат слободни да побарате од нас пред да ја купите. По 25 дена, ако сеуште не сте го добиете вашиот предмети, ве молиме e-mail мене, па јас може да го реши ситуацијата побрзо.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.Ако плаќаат за сите предмети цена > $200, пакетот ќе се надгради и да се изразат превозот од DHL, или ЕМС .com
EMS
Околу 5-7 дена
www. Ви благодариме за секој клиент.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.
Внимание, Ве Молам!
Бесплатен превозот за сите нарачки. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме! : )
Ви благодариме и среќен шопинг!. Вашето задоволство е моја #1 целта. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. Ако навистина не може да го прифати нашиот пратката политика,ве молиме двојно размислете пред да купите.
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
Аметист
Роуз Кварц
Tigerite
Црвено Ахат
Златен Песок
Сина Песок
Aventurine
Unakite
Опал
Сина Turqoise
Количина : 1 парче
Големина на : (приближно) 37x17 мм,синџир 450mm
Тежина : (приближно) 6 грама/парче
Состојба : Нова
Конверзија : 25.
Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. Јас цел за добра комуникација како и одлична бизнис репутација и не негативни повратни информации или спорови.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
Белешки
Нашето време на испорака е нормално 15 до 25 дена, но затоа што тоа е рамно меѓународни воздухопловната, понекогаш тоа може да биде одложен малку или исчезнати. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и неутрални повратни информации. Ако не го добиете вашиот објект во рок од 25 дена, ве молиме да не ми даде негативни повратни информации и не се отвори случајот.

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
AA002040081
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Заклучување
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
сребро позлатен
Избор На Камен:
9 Камења
Стил:
европа и америка
Обликот:
коњ око
is_customized:
Yes
Функција:
Исцелување Чакра Амајлија
Камен:
Amenthyst/Роуз Кварц/Тигар Око/Ахат итн
Ocasion :
Партија / Свадбена/ Топка
превозот:
бесплатни shpping
Потрошувачите :
Мажи / Жени / Момчиња / Девојки
Тежина:
6g/pcs

Слични предлози