.

.

Водена Капка Природни Abalone Школка Huang Bei Црвени Корални Спојување Pendant Додатоци Сребро Позлатен Европската Трендовски Накит 1pcs

Водена Капка Природни Abalone Школка Huang Bei Црвени Корални Спојување Pendant Додатоци Сребро Позлатен Европската Трендовски

DEN 250.00
DEN 320.64
-22 %

Износ
Во продавницата.

com
UPS-от
За 3-5 дена
www. Ако плаќаат за сите предмети цена > $10,Ние нудиме бесплатно следење на број за нарачка. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. За било какви прашања, се чувствуваат слободни да побарате од нас пред да ја купите.
Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.
Внимание, Ве Молам!
Бесплатен превозот за сите нарачки. Ви благодариме за секој клиент. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
Белешки
Нашето време на испорака е нормално 15 до 25 дена, но затоа што тоа е рамно меѓународни воздухопловната, понекогаш тоа може да биде одложен малку или исчезнати. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и неутрални повратни информации.
Количина : 1 парчиња
Големина на : (приближно)55x40mm
Тежина : (приближно) 18grams/парче
Состојба : Нова
Конверзија : 25. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.Ако плаќаат за сите предмети цена > $200, пакетот ќе се надгради и да се изразат превозот од DHL, или ЕМС .
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. Ако не го добиете вашиот објект во рок од 25 дена, ве молиме да не ми даде негативни повратни информации и не се отвори случајот. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. Ви благодариме! : )
Ви благодариме и среќен шопинг!.
Клиентите може да се меша цел различни стоки. Ако плаќаат за сите ставки цената Ние не обезбеди следење на број за мали наредби. По 25 дена, ако сеуште не сте го добиете вашиот предмети, ве молиме e-mail мене, па јас може да го реши ситуацијата побрзо.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако навистина не може да го прифати нашиот пратката политика,ве молиме двојно размислете пред да купите.

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
AA002020073
Материјал:
Школка
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Метали Тип:
сребро позлатен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Избор На Видови :
2 Видови
Стил:
европа и америка
Обликот:
Капка Вода
is_customized:
Yes
Функција:
Исцелување Чакра Амајлија
Ocasion :
Партија / Свадбена / Топка
Потрошувачите :
Жени / Мажи / Момчиња / Девојки
превозот:
Бесплатен превозот
Тежина:
18g/еез

Слични предлози