.

.

Слободен Испорака На Нафта Капка Кристал Core Цвет Ѓердан Pendant Злато На Ѕвонење Позлатен Легура Глеѓ Телефон Синџир Keyring Украс Оркестарот

Слободен Испорака На Нафта Капка Кристал Core Цвет Ѓердан Pendant Злато На Ѕвонење Позлатен Легура Глеѓ Телефон Синџир Keyring

DEN 772.00
DEN 858.24
-10 %

Износ
Во продавницата.


Discription :
Предмет тип : емајл diy хривнија ѓердан телефон синџир копче прстен шарм
Материјал : капка нафта метал
Големина : околу 15*12mm
Пакување : 50pcs
Боја : како на вашиот избор
Купувачите Покаже Дизајн

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
diy шарм
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
realyK·S
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
цвет форма
Компатибилност:
DIY оркестарот
Функција:
DIY оркестарот
Бои:
како ваш избор
Количина:
50pcs/многу
Пакет:
50pcs
Големина:
about 15*12mm
Употреба:
Хривнија Ѓердан Телефон Синџир Keyring Шарм
испорака:
Бесплатен превозот
реден број:
накит шарм H1597
Материјал:
Цинк Легура

Слични предлози