.

.

Бесплатен превозот мода топла продажба Микс Мулти-стил Природен Камен Шарм Приврзоци Избрани Камен pendant трговија на Големо 50pcs/многу

Бесплатен превозот мода топла продажба Микс Мулти-стил Природен Камен Шарм Приврзоци Избрани Камен pendant трговија на Големо

DEN 907.20

Износ
Во продавницата.

50 /многу
12 парчиња / многу
.50 /многу
12 парчиња / многу
трговија на големо случаен големина Убава Природен Камен Приврзоци Добар Квалитет 12pcs/многу бесплатен превозот САД$ 10.90 /многу
12 парчиња / многу
12pcs трговија на големо Убава Природен Камен Фокс Приврзоци Бесплатен превозот! Добар Квалитет US$ 9.
& Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
Повратни информации :
& Доколку имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.99 /многу
12 парчиња / многу
Крстот Natura 2014 Hot Продажба Опал Крстот Pendant Шарм Природен Камен Крст Привезоци за жените и мажите 50pcs/многу бесплатен превозот САД$ 18.ние можеме да брод на објекти преку други курир.
бесплатен превозот орел главата Pendant се зголеми кварц шарм одговара ѓердани накит одлуки 12pcs/многу големо природен камен приврзоци US$ 9.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
& На примање содржини ,ние ќе рефундирање на дека веднаш.Ние сме тука да ви помогнеме.
& Ние брод објектот преку EMS,DHL,UPS-от,Fed Ex,ТНТ или Воздухопловната.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.99 /многу
12 парчиња / многу
12pcs/многу големо 2013 природен камен приврзоци жаба pendant Шарм одговара Ѓердани накит одлуки,Бесплатен превозот САД$ 9.
& EMS,DHL,UPS-от,Fed Ex и TNT express превозот обично се 5-10 работни дена во зависност од земјата доставени до.
И за dispathing непречено и брзо.одлуката на нас е финалето .
& ние ќе се обезбеди следење на број фот еднаш на предмети се испраќаат надвор .
& Ми даде шанса да сервер вас ,со нетрпение очекуваме да се соработува со вас за долгорочно on.
Се враќа :
& најдобро што можеме се трудиме да им служи на секој клиент нашите најдобри отколку што може да
& ние ќе ви вратат за предмети вратени wifhin 7days од вас примање на нив , за било која причина .И ние го правиме нашиот
најдобро е да се задржи трошоците за превозот на минимум, додека обезбедување на здрав пакување.90 /многу
12 парчиња / многу
бесплатен превозот на големо многу природен камен Младенчиња приврзоци Златен песок, Опал Bruins приврзоци одговара Ѓердани накит одлуки 12pcs/многу US$ 9.90 /многу
12 парчиња / многу
12pcs/многу големо Убава Природен Камен Месечината мајка Приврзоци Добар Квалитет бесплатен превозот US$ 9.
& Ние ќе одговори на сите пораки со 1 работни дена .90 /многу
50 парчиња / многу
трговија на големо Убава капка вода Природен Камен Приврзоци Добар Квалитет 12pcs/многу бесплатен превозот САД$ 9.

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Романтични
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
S0408

Слични предлози