.

.

Новиот Дизајн На Микро, Отворајќи Циркон Две Срцето Pendant Мода Сребро Позлатен Срцето Накит За Жените Ѓердан Божиќ Подарок Накит

Новиот Дизајн На Микро, Отворајќи Циркон Две Срцето Pendant Мода Сребро Позлатен Срцето Накит За Жените Ѓердан Божиќ Подарок

DEN 89.00
DEN 118.56
-25 %

Износ
Во продавницата.


1.Новиот Дизајн На Микро, Отворајќи Циркон Две Срцето Pendant Мода Сребро Позлатен Срцето Накит За Жените Ѓердан
2.Боја : Злато,Сребро,Злато Се Зголеми
3.Материјал : Циркон+Месинг
4.Занает : Микро-Инсерти
5.Стил : Мода
6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.
7.Нашата Продавница : http : //www.aliexpress.com/store/127805
xed Многу Дизајн Круг Европската Цинк Легура Шарм Монистра DIY Нараквици Наоди За Накит

За производот

Метална боја:
Злато Шарм, Сребро Шарм, Розово Злато Шарм
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
JUYA
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
PX0026
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Функција:
Расположение Tracker
позлата:
Злато/Бело Злато/Розово Злато PX0026
Pendant Големина:
21*11mm
Тежина:
1.5g
Попуст:
12pcs може да има попуст
Занает:
Микро-Вметнување

Слични предлози