.

.

Obsidian 7 чакра Ѓердан карактеристика Мода накит камен Реики Исцелување дизајн резба Чакра вода капка Pendant

Obsidian 7 чакра Ѓердан карактеристика Мода накит камен Реики Исцелување дизајн резба Чакра вода капка Pendant

DEN 238.00
DEN 316.80
-25 %

Износ
Во продавницата.


Повеќе од $100 коса DHL примени 5-10 дена Совет : бидејќи е камен! Тоа ќе има различна текстура или боја или недостатоци, фотографии и набљудувачите, исто така може да имаат боја разликата! Топло се Препорачува Детали за Производот Име на Производ 7 центри вода капка Приврзоци Бренд Шарм Камен Производот Категорија Pendant Реден Број на Модел на Производ Големина Висина*ширина : за 32-милиметри*за 25mm Производ Камен Материјал Obsidian Производ Тежина 8g/еез Производ Синџир од 18 инчи(46cm) и 27,5 инчи(70cm) Производ Пакување OPP вреќа По Пакување Тежина за 25g/еез Производ Метал Бакар Производ Метална Боја Позлатен сребрен
Пакет Детали + + = Мојот Парцела На pendant кожа кабелот 18 инчи(46cm) кожа кабелот 27.5 инчи(70cm) плик 1.Повеќе pendant со плик 2.Повеќе pendant со други пакување
Големина И Материјал Се Опише
Obsidian-Круната Чакра Obsidian -Веѓата Чакра
Obsidian -Грло Чакра Obsidian -Срцето Чакра
Obsidian -Соларни Plexus Чакра Obsidian -Сакрална Чакра
Obsidian -База Чакра Obsidian -Круната Чакра
Прикажи Слики

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
wowu
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс

Слични предлози