.

.

HERMOSA Накит Оган Опал 925 Фунта Сребрен Ѓердан Pendant Бесплатен Превозот ПРОДАЖБА HS0059P

HERMOSA Накит Оган Опал 925 Фунта Сребрен Ѓердан Pendant Бесплатен Превозот ПРОДАЖБА HS0059P

DEN 678.00
DEN 968.16
-30 %

Износ
Во продавницата.


HERMOSA Мода Накит Природни Австралија Опал Pendant За Жени со Сини Топаз Ѓердан Pendant 925 Фунта-Сребро-Jewelr HS0059 P
Должина : 75mm Tweight(кт) : 16ct

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Момчиња
Број На Модел На:
HS0059P
Бренд Име:
HERMOSA
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Сребро.
Компатибилност:
Pendant
Обликотшема:
teardrop
Функција:
подарок
Материјал:
925 sterling silver
боја:
Сини Мистика
Камења:
Опал & Топаз

Слични предлози