.

.

Бесплатен Превозот Hermosa Накит Оган Опал 925 Фунта Сребрен Ѓердан Pendant За Жените HS0066P

Бесплатен Превозот Hermosa Накит Оган Опал 925 Фунта Сребрен Ѓердан Pendant За Жените HS0066P

DEN 678.00
DEN 968.16
-30 %

Износ
Во продавницата.


Hermosa Накит Квадратен Облик Домот Австралија Опал Големи Сини Топаз Pendant HS0066 P

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
HS0066P
Бренд Име:
HERMOSA
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Компатибилност:
Pendant
Обликотшема:
овална
Функција:
подарок
Главниот Камен:
Аметист,Опал

Слични предлози