.

.

Druzy Мода Мешана Боја Добар Квалитет за Безбедност на Копчето Шарм Природен Камен Pendant Fitable Накит Одлуки 12pcsмногу .

Druzy Мода Мешана Боја Добар Квалитет за Безбедност на Копчето Шарм Природен Камен Pendant Fitable Накит Одлуки 12pcsмногу .

DEN 616.00
DEN 648.96
-5 %

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на нашата продавница
Druzy Мода Мешана Боја Добар Квалитет за Безбедност на Копчето Шарм Природен Камен Pendant Fitable Накит Одлуки 12pcsмногу .
Опис на производот :
Боја : мешана боја
Големина : radius18mm
Стил : трендовски
Ако имате некои прашања ,можете да нè контактирате .ние ќе се потрудиме да ви помогне .

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Ахат
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
DYNE971
Метали Тип:
Цинк Легура
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
druzy
Обликотшема:
Геометриски
Од:
Кина
боја:
мешана боја
Големина:
radius18mm
број:
DYNE971
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Тип На Објект:
Pendant
Is_customized :
yes
синџир:
без
Пакување:
OPP вреќа

Слични предлози