.

.

SUNYIK Слика Камен Лабава Лежиште,за Изработка на Накит,Бар Shileds Камен,11Pcs/Set

SUNYIK Слика Камен Лабава Лежиште,за Изработка на Накит,Бар Shileds Камен,11Pcs/Set

DEN 239.52

Износ
Во продавницата.

Тип : Слика од јаспис Лабава Лежиште,за Изработка на Накит,Бар Shileds Камен,11 Pcs/Set Големина Детали(Приближно) : 10x15-10x40mm Количина : 1 Set = 11 Компјутери Тежина(Приближно) : 30 Грам/Set Состојба : Нова ВНИМАНИЕ ве Молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Понекогаш поради флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата. Ќе добиете слични еден како на сликата. Контактирајте со Нас Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Бренд Име:
SUNYIK
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Барови Стап
Големина Детали(Приближно):
10x15-10x40mm
Количина:
1 Set = 11 Компјутери
Тежина(Приближно):
30 Грам/Set
Состојба:
Нови
Главниот Камен:
Слика Од Јаспис

Слични предлози