.

.

РЕТКИ ААА+ 13-14MM ЈУЖНА МОРЕ ВИСТИНСКИ БЕЛА БАРОК БИСЕР ЃЕРДАНИ

РЕТКИ ААА+ 13-14MM ЈУЖНА МОРЕ ВИСТИНСКИ БЕЛА БАРОК БИСЕР ЃЕРДАНИ

DEN 1322.00
DEN 1391.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LUKENI
Стил:
Класичен
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ААА

Слични предлози