.

.

BONISKISS Секогаш во Моето Срце Cremation Urn Нерѓосувачки Челик Ѓердан Pendant Locket Спомен Keepsake

BONISKISS Секогаш во Моето Срце Cremation Urn Нерѓосувачки Челик Ѓердан Pendant Locket Спомен Keepsake

DEN 575.52

Износ
Во продавницата.


Големина : 2*2 см
Синџир : 45см
Дојде со подарок торба

За производот

Бренд Име:
BONISKISS
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
a45016
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден

Слични предлози