.

.

седум чакра Мода Добар Квалитет Мешана Боја Lotus Природен Камен Chaems Pendant За Накит Одлуки 6pcsмногу Бројот DYNE970

седум чакра Мода Добар Квалитет Мешана Боја Lotus Природен Камен Chaems Pendant За Накит Одлуки 6pcsмногу Бројот DYNE970

DEN 671.00
DEN 705.60
-5 %

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на нашата продавница
седум чакра Мода Добар Квалитет Мешана Боја Lotus Природен Камен Chaems Pendant За Накит Одлуки 6pcsмногу Бројот DYNE970
Опис на производот :
Боја : мешана боја
Големина : 13*14mm
Стил : популарната
Ако имате нешто ,можете да ме контактирате слободно .

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Ахат
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
DYNE970
Стил:
Тренди
Бренд Име:
седум чакра
Метали Тип:
Цинк Легура
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Од:
Кина
Стил:
Тренди
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
мешана боја
Големина:
13*14mm
Тип На Објект:
Pendant
Пакување:
OPP вреќа
синџир:
без
Is_customized :
yes
број:
DYNE970

Слични предлози