.

.

10pcs Викинг Волкот Ѓердан Накит, Бронзени Антички Сребрен Волк Неколку Pendant Селтик Ѓердан Со Пердув CT628

10pcs Викинг Волкот Ѓердан Накит, Бронзени Антички Сребрен Волк Неколку Pendant Селтик Ѓердан Со Пердув CT628

DEN 1680.00

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MYAROMA НАОДИ
Приврзоци Тип:
Solitaire
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
CT628
Пол:
Унисекс

Слични предлози