.

.

SUNYIK Unakite Камен Пирамида Исцелување Чакра Нишалото Мушка Pendant Одговара Ѓердан (Слободен Синџир)

SUNYIK Unakite Камен Пирамида Исцелување Чакра Нишалото Мушка Pendant Одговара Ѓердан (Слободен Синџир)

DEN 143.52

Износ
Во продавницата.


Можеби ќе сакате
Тип : скапоцен камен Пирамида Исцелување Чакра Нишалото Мушка Pendant Одговара Ѓердан Големина Детали(Приближно) : 14x36mm;Дупка со Дијаметар : 5mm Метал : Сребро Позлатен/Тон Злато Количина : 1 Компјутер Тежина(Приближно) : 8 Грам/Pc Состојба : Нова ВНИМАНИЕ
Ве молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Понекогаш поради флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата. Ќе добиете слични еден како на сликата.
Контактирајте Со Нас
Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Бренд Име:
SUNYIK
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Пирамида
Метали Тип:
Златен Тон/Сребрена Позлатен
Големина Детали(Приближно):
14x36mm;Дупка со Дијаметар
Количина:
1 Компјутер
Тежина(Приближно):
8 Грам/Pc
Состојба:
Нови

Слични предлози