.

.

Половина-мун Labradorite Приврзоци Злато Electroplated Полумесечина Шарм Накит Со Две Bails Во 32*15 mm PM4328

Половина-мун Labradorite Приврзоци Злато Electroplated Полумесечина Шарм Накит Со Две Bails Во 32*15 mm PM4328

DEN 2203.00
DEN 2318.88
-5 %

Износ
Во продавницата.


Злато позлатен ѓердан приврзоци Полумесечина форма конектори 10 компјутери за продажба Labradorite камен шарм Приближно 32*15 mm

За производот

Метална боја:
злато заврши
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MUDULLA
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Месечината
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
PM4328
Материјал:
Labradorite
Употреба:
за накит декорација
позлата:
злато заврши
Големина:
32*15 mm

Слични предлози