.

.

Бесплатен Превозот 40PCS Бели Бисери Отвори Глеѓ Легура Шарм Поедноставување на Плоштадот Срцето Круг Bicone Хривнија Ѓердан Pendant Шарм

Бесплатен Превозот 40PCS Бели Бисери Отвори Глеѓ Легура Шарм Поедноставување на Плоштадот Срцето Круг Bicone Хривнија Ѓердан

DEN 980.00
DEN 1089.12
-10 %

Износ
Во продавницата.


Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме љубезно не ни корист ни остави
некои зборови со 5 ѕвезди резултат,споделување вашите убаво шопинг искуство со другите
клиенти тука.11 /торба
Најновите Мини Цел 20 PCS 14*17 MM Сјајот Капка Масло Бисер Core Накит Цвет Шарм DIY Злато на Ѕвонење Легури на Метал Хривнија Шарм US$ 8.
Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме исто така, направи ни услуга,контактирајте со нас
пред да ја напушти лошо мислење,сметам дека можеме да ги реши овие проблеми заедно.77 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел 20 PCS 15*16 MM Масло Пад на Животните Овци Хривнија Накит Шарм Злато на Ѕвонење Легура DIY Лебди Locket Шарм US$ 7.
Најновите Мини Цел 10*13 MM Капка Масло Бисер Core Накит Легура Цвет Шарм DIY Модна Телефон Синџир Keyring Декорација Шарм US$ 7.89 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел 20 PCS Цртан филм Момче Накит Шарм Злато на Ѕвонење Позлатен Мешани Бои Масло Капка Злато Тон Метал Хривнија Шарм US$ 7.com
EMS
За 5-8 дена
www.75 /торба
Најновите Мини Цел 20pcs се Меша Бои Кристал Кристал Цвет Копчиња Злато на Ѕвонење Позлатен Масло Капка DIY Коса, Накит Flatback Копчето US$ 8.22 /торба
Најновите Мини Цел Капка Масло 25*22 MM Мешани Бои 20pcs Цртан филм на Животните Глава Хривнија Шарм Злато на Ѕвонење Легура Лебди Locket Шарм US$ 9.99 /торба
Нови Пристигнување Мини Цел 26*28 MM Мешано Масло Пад на Животните Симпатична Мечка Форма Легура Накит Pendant Шарм DIY Модна Телефон Синџир Шарм US$ 9.com
Кина Пост Воздух
За 15-30 дена
www.99 /торба
Бесплатен Превозот Мешани Бои 20 PCS Масло Капка Зголеми Цвет Хривнија Накит Шарм 13*17 MM Злато на Ѕвонење Легура Лебди Лебди Приврзоци US$ 9. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Може да ми даде попуст?
Да, ние може да ви даде попуст за еднаш наредби " вредност пристигне во 100 USD
Дали ви нудиме брза експрес за слободни?
Да, ние нудиме бесплатно брзо изразат ако вашите нарачки " вредност пристигне се исполнат нашите барање
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот . Тоа ќе ни помогне многу.
3 : Понекогаш пакет ќе пристигнат на вашата страна побавно отколку пред поради лошо
информации за времето или customes царинење причини,ако се уште не го добиете вашиот пакет
но цел ќе затворени наскоро,ве молиме контактирајте ме за да се прошири на времето од 15 дена
или повеќе.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, ве молиме контактирајте со нас слободно.
2 : Предмети ќе биде предаден за 2-7 дена по што се провери вашата исплата.

За производот

Метална боја:
микс плоштад, се меша круг, се меша срце, мешавина bicone
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
realyK·S
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
легура накит шарм
Компатибилност:
DIY оркестарот
Функција:
DIY оркестарот
Големина на:
како детал на сликата шоу
Материјал:
легури на метал
Пакување:
40pcs
Користење на:
diy нараквица и телефон синџир&коса, накит, Облека brooch
боја:
како ваш избор
превозот:
Бесплатен превозот
Попуст:
количина попуст на располагање
дизајн:
како слика

Слични предлози