.

.

EGR, СОПИРАЧКИ ЗА ИЗДУВНИ ГАСОВИ ДИФЕРЕНЦИЈАЛНИ ПРИТИСОК СЕНЗОР ЗА PEUGEOT CITROEN ФИАТ МИНИ 1.4 1.6 2.0 2.2 2.7 3.0 HDI 9662143180 9645022680

EGR, СОПИРАЧКИ ЗА ИЗДУВНИ ГАСОВИ ДИФЕРЕНЦИЈАЛНИ ПРИТИСОК СЕНЗОР ЗА PEUGEOT CITROEN ФИАТ МИНИ 1.4 1.6 2.0 2.2 2.7 3.0 HDI 9662143180

DEN 837.00
DEN 984.00
-15 %

Износ
Во продавницата.

7 HDi 2008 Година - За CITROEN C5 III (RD_) (109 - 241 CH, 3.0 HDi 2005 - За CITROEN C6 (TD_) (163 - 241 CH, 2.2 HDi 2008 Година - За CITROEN C5 III (RD_) (109 - 241 CH, 1.4 HDi 2009 - За CITROEN C3 II (68 - 114 CH, 1.0 HDi 2002-2011 За FIAT ULYSSE (179 AX) (109 - 170 CH, 2.0 HDi 2002 - За CITROEN C8 (EA_, EB_) (107 - 170 CH, 2.6 HDi 2004 - За PEUGEOT 307 Пауза (3И) (90 - 136 CH, 2.6 HDi 2007 - За PEUGEOT 207 ИСТОК (WK_) (92 - 112 CH, 1.6 HDi 2004 - За PEUGEOT 206 SW (2 E/K) (109 CH, 1.7 HDi 2008 Година - За CITROEN C5 III Пауза (TD_) (109 - 241 CH 3.6 HDi план за 2011-2015 За CITROEN DS4 (92 - 163 CH, 2.0 HDi 2007 - За CITROEN JUMPY Camionnette (98 - 163 2004- За CITROEN XSARA PICASSO (N68) (90 - 109 CH, 1.0 HDi план за 2011-2015 За CITROEN DS5 (112 - 163 CH, 1.0 HDi 2002 - За CITROEN C8 (EA_, EB_) (107 - 170 CH, 2.4 HDi 2012 - За PEUGEOT 208 (68 - 114 CH, 1.6 HDi 2009 - За CITROEN C4 II (B7) (92 - 150 CH, 2.0 HDi 2004-2011 За CITROEN C4 јас (LC_) (90 - 140 CH, 1.0 HDi 2005 - За CITROEN C5 II (RC_) (109 - 170 CH, 2.0 HDi 2005 - За PEUGEOT 307 CC (3Б).0 HDi 2003 - За PEUGEOT 307 (3А/В) (90 - 136 CH, 1.4 HDi 2006 - За PEUGEOT 207 (WA_, WC_) (68 - 112 CH, 1.0 HDi 2008 Година - За CITROEN C5 III Пауза (TD_) (109 - 241 CH 2.0 HDi 2007 - За FIAT SCUDO Camion plate-forme/Châssis (270_) (120 - 163 CH, 2.6 HDi 2008 Година - За CITROEN BERLINGO Camion plate-forme/Châssis (B9) 1.2 HDi 2008 Година - За CITROEN C5 III (RD_) (109 - 241 CH, 2.6 HDi 2006-2011 За CITROEN C4 На trois тома L (109 CH, 1.2 HDi 2005 - За CITROEN C6 (TD_) (163 - 241 CH, 2.
Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.2 HDi 2008 Година - За CITROEN C5 III Пауза (TD_) (109 - 241 CH 2.6 HDi 2004-2011 За CITROEN C4 Купе (LA_) (90 - 140 CH, 2.6 HDi 2008 Година - За CITROEN C5 III (RD_) (109 - 241 CH, 2.6 HDi 2009 - За PEUGEOT 3008 (109 - 200 CH, 2.2 HDi 2012 - За CITROEN C-ELYSEE 92 CH 1.6 HDi 2008 Година - За CITROEN BERLINGO Camionnette (B9) (75 - 114 CH 1.6 HDi 2007 - За CITROEN C-CROSSER (EP_)156 CH, 2.0 HDi 2006-2013 За CITROEN C4 Picasso јас (UD_) (109 - 163 CH, 1.4 HDi 2006 - За PEUGEOT 207 (WA_, WC_) (68 - 112 CH, 1.2 HDi 2009-2015 За CITROEN DS3 (68 - 114 CH, 1.0 HDi 2013 - За CITROEN C4 Picasso II (92 - 115 CH, 1.0 HDi 2005 - За CITROEN C5 II Пауза (RE_) (109 - 170 CH, 2.6 HDi 2008 Година - За CITROEN C5 III Пауза (TD_) (109 - 241 CH 2.0 HDi 2001-2004 За CITROEN C5 јас (DC_) (107 - 133 CH, 2.6 HDi 2005 - За CITROEN C3 I (FC_) (109 CH, 1.2 HDi 2001-2004 За CITROEN C5 јас Пауза (DE_) (107 - 133 CH, 2.0 HDi 2007 - За CITROEN JUMPY Camionnette (98 - 163 CH, 2.6 HDi 2004-2011 За CITROEN C4 Купе (LA_) (90 - 140 CH, 1.0 HDi
2006-2010 За МИНИ (R56) Купер 1560 со кзм, 109 CH 2006-2010 За МИНИ (R56) Едно Д, 1560 со кзм, 90 CH 2007-2010 За MINI CLUBMAN (R55) Cooper D, 1560 со кзм, 109 CH
2007 - За PEUGEOT 1007 (KM_) (109 CH, 1.6 HDi план за 2011-2015 За CITROEN DS4 (92 - 163 CH, 1.0 HDi 2006 - За CITROEN C4 Grand Picasso јас (UA_) (109 - 163 CH 1.0 HDi 2008 Година - За CITROEN C5 III Пауза (TD_) (109 - 241 CH 1.6 HDi 2001-2004 За CITROEN C5 јас (DC_) (107 - 133 CH, 2.6 HDi 2012 - За CITROEN C4 AIRCROSS (114 CH,1.6 HDi
2007 - За FIAT SCUDO (270_) (120 - 163 CH, 2.6 HDi 2005 - За PEUGEOT 206 CC (2 D) (109 CH, 1.6 HDi 2005 - За CITROEN C5 II Пауза (RE_) (109 - 170 CH, 2.6 HDi 2009 - За CITROEN C3 II (68 - 114 CH, 1.6 HDi 2009 - За CITROEN C3 Picasso (92 - 114 CH 1. Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Порт Материјал : Пластика
Состојба За : -акции, Бренд-нови, Високи Перформанси
Карактеристики & Придобивки :
l Високо ниво на точност
l Со температурна компензација
l Верзија со дополнителни интегриран сензор на температура на
Примена : 2008 - За CITROEN BERLINGO (B9) 92-114 CH 1.

За производот

Мерен Опсег:
Диференцијална Притисок Сензор
Повторливост:
96.621.431.80 1618Z9 1618.Z9
Резолуција:
161809 13627805472 13 62 7 805 472 1618.ЛП
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Стил:
Capacitance Тип
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Hysteresis:
1865A176 1618LP
Чувствителност:
9662143180 9645022680
Бренд Име:
IVOK
Тип:
Издувните Притисок Сензор
линеарна:
96 621 431 80 1618 Z9 1618 ЛП
Тип Име:
Издувните Притисок Сензор
Атрибут:
IVOK Бренд Опрема
Потекло:
Кина
Pin Брои:
3-иглички
Производство Дел Број 1:
9662143180 9645022680 96.621.431.80 1618Z9 1618.Z9
Производство Дел Број 2:
161809 13627805472 13 62 7 805 472 1618.ЛП
Производство Дел Број 3:
96 621 431 80 1618 Z9 1618 ЛП 1865A176 1618LP

Слични предлози