.

.

Stenzhorn За Nissan Обратно судир сензор ОЕМ 98830-3JA0A,98830 3JA0A,988303JA0A

Stenzhorn За Nissan Обратно судир сензор ОЕМ 98830-3JA0A,98830 3JA0A,988303JA0A

DEN 1439.52

Износ
Во продавницата.

- Ако имате било барање, ве молиме контактирајте со нас на прво место. - нашите работно време : 9 : 00 часот наутро до 22 : 00 часот од понеделник до недела.Предаден од страна на Кина Пост Воздух Mail (Околу 15~25 работен ден), Ако е потребно итно. КЛИЕНТИТЕ ПОЛИТИКА - Ако имате било пребарување или незадоволство, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис преку Aliexpress Центарот за Пораки само.Жал ми е, те Молам помогни не да конкурираат/купување на тоа. - Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас. - Ако можете да контактирате со нас преку Aliexpress порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 работни часа
. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ние брод во светот 2. Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата.
Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако имате било какви прашања или не сте сигурни, ве молиме контактирајте ме пред да го купат. - Ве молам помогнете ни да ја одржуваме нашата ниска цена за вас, со вашата поддршка со позитивни повратни информации. Висок квалитет, конкурентни цени, квалитет на услуга брз време на испорака
Ако сте многу потреби, можете да го барањето од страна на e-mail, јас ќе ви даде најдобра цена
Фотографија : На сликата е донесена во вид, за референца
Купувачот Забелешка : Овој производ е апсолутно вистински, ако се двоумите, може да се врати, но во продавницата не вклучува превозот, ви благодариме!
Пие И Време На Испорака
1. - Ние, исто така, работа во празници.Како што сите знаеме,каква било поплака или негативни повратни информации за речиси слободни објектот не е она што сакавме 4. Едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот.Ние секогаш се задржи повеќе од 98% предмети во парк, ова се осигураме дека нашиот бродови во 2-3 работни дена 3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Бесплатни DHL изразување на превозот, нормално време на испорака е околу 3-6 работни дена до вашата врата, можете, исто така, може да пратите парцели на DHL веб-Сајт, следново е барања за вашата нарачка од DHL Брод 5. *Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот до –не мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија ПОВРАТНИ информации - Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате на НСД (Детални Продавачот Рејтинг) на трансакцијата на Aliexpress со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ" и ни остави позитивен фидбек.

За производот

Мерен Опсег:
2.2
Бренд Име:
stenzhorn
Стил:
Varistor Тип
линеарна:
2.1
Чувствителност:
1.1
Резолуција:
1.2
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Тип На Сигнал:
Фреквенцијата На Сигналот
Повторливост:
1
Тип:
Притисок На Маслото Сензор
Hysteresis:
2

Слични предлози