.

.

Нов Колектор Притисок МАПАТА Сензор За Hyundai Genesis Дедо Sonata Veloster Elantra Акцент Tucson Tiburon 1.6 2.0 3.8 39300-84400

Нов Колектор Притисок МАПАТА Сензор За Hyundai Genesis Дедо Sonata Veloster Elantra Акцент Tucson Tiburon 1.6 2.0 3.8 39300-84400

DEN 456.00
DEN 536.16
-15 %

Износ
Во продавницата.

6 L 1599 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2000-2011 За Kia Soul 2.0 L 1975 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2000-2010 За Kia Sportage 2.8 Крајната 2013-2015 За Hyundai Santa Fe 2.0 T R-Spec 2013-2014 За Hyundai Genesis Coupe 3. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.6 L 1599 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2000-2009 За Hyundai Tucson 2.8 L V6 Автоматско 3. За Hyundai Tiburon 2. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.0 L 1975 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2000-2008 Г. Ние само брод да се потврди цел адреси.4 L L4 - Гас 2015-2016 За Kia Sorento Ограничен ЕКС 2.0 T 2010-2014 За Hyundai Genesis Coupe 2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена
1.8 Песна 2013-2014 За Hyundai Genesis Coupe 3.6 L Автоматско SX 2014-2015 За Kia Forte Koup 1.0 L Автоматско Спорт 2.8 Крајната 2013-2014 За Hyundai Genesis Coupe 3.8 L V6 Автоматско 3.0 T план за 2011-2015 За Hyundai Sonata 2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека ќе ни остави добар фидбек, што е многу важно за нас, ви благодариме!
IVOK е професионална притисок за светло и сензор на температура на компанија основана во 2009 година. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Тоа е посветен во R&D, производство и маркетинг на притисок и сензор на температура од нејзиното основање.0 L 1975 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2000-2011 За Hyundai Акцент 1. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати ставки или не оставајќи ништо, но позитивни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го Реши вашиот проблем, ви благодарам!
2.8 Големата Турнеја 2013-2014 За Hyundai Genesis Coupe 3.8 R-Spec 2013-2014 За Hyundai Genesis Coupe 3. Ви благодарам многу за изборот на IVOK , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата.
Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,
инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Притисок Опсег : 11-307 Kpa Напон ограничување (m V) : 250-4750 mv
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Порт Материјал : Пластика
Состојба : Висок Квалитет, Во парк, Бренд-нови
Карактеристики & Придобивки : Високо ниво на точност Со температурна компензација Верзија со дополнителни интегриран сензор на температура на
Апликации : 2010-2014 За Hyundai Genesis Coupe 2.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.

За производот

Мерен Опсег:
11-307 Kpa
Повторливост:
ЗГОЛЕМЕТЕ ГО ПРИТИСОКОТ СЕНЗОР
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Чувствителност:
39300-84400, 3930084400, 39300 84400
Стил:
Varistor Тип
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Hysteresis:
Цела Апсолутен Притисок Сензор МАПА
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Бренд Име:
IVOK
Резолуција:
393002G000, 39300-2G000, 393002G000
линеарна:
15126, 7472348, 9490930502, 254913, 820597
Тип Име:
Цела Апсолутен Притисок Сензор МАПА
Атрибут:
IVOK Бренд Опрема
Потекло:
Кина
Притисок Опсег:
11-307 Kpa
Напон ограничување (mV):
250-4750 mv
ОЕМ Дел Број:
39300-84400, 3930084400, 39300 84400
Заменливи Дел Број:
393002G000, 39300-2G000, 393002G000
Другиот Дел Број:
15126, 7472348, 9490930502, 254913, 820597

Слични предлози