.

.

3Bar (3 лента) Турбо Мапата Сензор Цела Притисок За Кадилак Chevrolet Cruze Pontiac Buick 12223861 Pigtail Конектор Приклучок

3Bar (3 лента) Турбо Мапата Сензор Цела Притисок За Кадилак Chevrolet Cruze Pontiac Buick 12223861 Pigtail Конектор Приклучок

DEN 469.00
DEN 808.80
-42 %

Износ
Во продавницата.

V6 ГАС OHV Turbocharged 1989 година За Pontiac Firebird Транс Сум GTA SE Купе 2-Врата 3. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати ставки или не оставајќи ништо, но позитивни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го Реши вашиот проблем, ви благодарам!
2. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. V6 ГАС OHV Природно Aspirated 1989 година За Pontiac Firebird Транс Сум Купе 2-Врата 3. V6 ГАС Turbocharged 198
1. Ви благодарам многу за изборот на IVOK , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата. На IVOK тим ќе продолжи да работи напорно и да се направи напредок за гол. Ние ги доставуваме стандард, полу-кориснички, и целосно прилагодени објекти сите според клиентите барања.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние само брод да се потврди цел адреси.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена
1. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека ќе ни остави добар фидбек, што е многу важно за нас, ви благодариме!
IVOK е професионална притисок за светло и сензор на температура на компанија основана во 2009 година.8 L 3800 CC 231 Cu.
Ве Молиме имајте на ум : производот е на голема промоција!!! цел на стоки, ние ви даде Fidget Фабрика како подарок!
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Порт Материјал : Пластика
Состојба За : -акции, бренд-нови, не се користи, неоштетени
Карактеристики & Придобивки : Високо ниво на точност Со температурна компензација Верзија со дополнителни интегриран сензор на температура на
Примена : За Buick Век 1982-2004 За Buick Електра 1985 Година За Buick Regal 1985-1996 За Buick Ривиера 1985 Година За Buick Имот Вагон 1990 Година За Buick Рандеву 2002-2003 Година За Buick Skyhawk 1982-1998 За Buick Roadmaster 1991-1996 За Buick Somerset Регал 1985-1987 За Buick Lesabre Имот Вагон 1988-1989 За Buick Електра Имот Вагон 1988-1989
За Кадилак Brougham 1990-1992 За Кадилак Cimarron 1983-1988 За Кадилак Deville 1985 Година За Кадилак Elaorado 1985 Година За Кадилак Fleetwood 1993-1996 За Кадилак Севиља 1985 Година За Кадилак Fleetwood Brougham (RWD) 1985-1990
За Chevrolet Beretta ГТЗ 1993 година За Chevrolet LLV 1987-1995 За Chevrolet Астро Ван 1985-1994 За Chevrolet Beretta 1987-1996 За Chevrolet Палто 1985-1994 За Chevrolet Camaro 1982-1997 За Chevrolet Cavalier 1983-1997 За Chevrolet Цитат 1982-1985 За Chevrolet Corsica 1987-1996 За Chevrolet Corvette 1982-1999 За Chevrolet Impala 2000-2004 За Chevrolet Lumina 1990-2001 За Chevrolet Malibu 1997-2003 За Chevrolet Тахо 1995-1998 За Chevrolet Потфат 1997-2004 За Chevrolet Монте Карло 1985-2004 За Chevrolet Ван G10 G20 G30 1984-1996 За Chevrolet Пикап C1500 / K1500 1988-1996 За Chevrolet Пикап C2500 / K2500 1988-1998 За Chevrolet Пикап C3500 / K3500 1988-1995 За Chevrolet Пикап S10 / T10 1985-1997 За Chevrolet Приградски C1500 / C2500 / K1500 1992-1995
За GMC Yukon 1992-1997 За GMC Caballero 1985-1987 За GMC Џими 1987-2001 За GMC Sonoma 1991-1997 За GMC Пратеник XL 2003-2004 За GMC Тајфунот 1992-1993 За GMC Safari ВАН 1985-1994 За GMC ВАН G1500 1987-1995 За GMC ВАН G2500 1984-1995 За GMC ВАН G3500 1987-1996
За Pontiac Sunfire 1995-1997 За Pontiac 6000 1982-1991 За Pontiac Aztek 2001-2003 За Pontiac Fiero 1984-1988 За Pontiac Firebird 1982-1997 За Pontiac Boneville 1986 За Pontiac Sunbird 1985-1994 За Pontiac Гранд СУМ 1985-2004 За Pontiac Транс Спорт 1990-1998 За Pontiac J2000 1982-1984 За Pontiac Lemans 1988-1993 За Pontiac Монтана 1999-2004 За Pontiac Parisienne 1985-1986 За Pontiac Феникс 1982-1984 За Pontiac гп 1986-2003 За Pontiac Safari Вагон 1988-1989
За Pontiac Firebird База Купе 2-Вратата За 2,8 L 173 Cu.

За производот

Стил:
Varistor Тип
Повторливост:
За chevrolet cruze lacetti pontiac мапата сензор
Мерен Опсег:
SU504, 213-101, 5S2556, 12223861K
Чувствителност:
12223861, PS10081, 213-1562
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Резолуција:
2131562, 16040749, 213101, 12223749
Hysteresis:
Цела Апсолутен Сензор За Притисок
линеарна:
3Bar (3 лента) Турбо Мапата Сензор
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Бренд Име:
IVOK
Тип Име:
Цела Апсолутен Сензор За Притисок
Потекло:
Кина
Pin Брои:
3-иглички
Производителот Дел Број:
12223861, PS10081, 213-1562
Осветленост Дел Број:
2131562, 16040749, 213101, 12223749
Другиот Дел Број:
SU504, 213-101, 5S2556, 12223861K

Слични предлози