.

.

YAOPEI МАПАТА СЕНЗОР за FORD Курир Придружба Fiesta КА 1.25 1.3 1.4 0261230027 XS6F-9F479-AB XS6F-9F479-АА

YAOPEI МАПАТА СЕНЗОР за FORD Курир Придружба Fiesta КА 1.25 1.3 1.4 0261230027 XS6F-9F479-AB XS6F-9F479-АА

DEN 499.00
DEN 608.64
-18 %

Износ
Во продавницата.


Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.Ефективна
Овој објект е поддржан од една Година Гаранција по продажбата.Ве молиме не остави негативен или неутрален повратни информации или спор, овие не може да се реши вашиот проблем,
ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем во кратко време. Ако не сте сигурни, ако производот е компатибилен со вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас.
Добро Повратни информации од нашите клиенти :
Поддршка wholesales ,Било какви прашања или ви помогне pls се чувствуваат слободни да не контактирате :
Нашата главна дејност категории се Моќ прозорецот за префрлање ,гуми притисок сензор, паркинг сензор ,гориво железнички сензор за притисок ,притисок на маслото сензор итн .ве молиме не го потпише во parcal и да го одбие тоа.Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации, ви благодариме. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата.4 0261230027 XS6 F-9 F479-AB XS6 F-9 F479-АА
Слики од МАПАТА на Сензорот :
услуга Однапред по-продажбата на услугата 1.
МАПАТА Цела Апсолутен Притисок СЕНЗОР за FORD Курир Придружба Fiesta КА 1.ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел. ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика. ако поединците да купите сензор, исто така, треба да се најде локалните поправка продавница е квалификуван сервисен персонал да им помогне пред да можат да инсталирате и користите .
Ви благодариме за вашето купување, имајте пријатен ден !
. Инсталација и отстранување на производите се бара од страна на стручните лица да работат.ако стоката е различно твое или оштетување на транспорт .Превозот
Ние брод 99% од пакети во рок од 5 дена, ако нареди.исто така, ве молиме да не информирате на вести. Искористете ги предностите на нашите услуги на клиентите претставници кои се тука да ви помогнат; контактирајте со нас на aliexpress. Непрофесионален не се обидувајте да инсталирате или да се уништат.
Гаранција :
1.
Повратни информации :
1.ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк. Секој објект е строго се тестираат пред пратката.Проблем
Ние сме горди да се понуди квалитетна услуга и ние сакаме вашата трансакција да се оди совршено.

За производот

линеарна:
-
Резолуција:
како оригиналниот
Мерен Опсег:
Стандард
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Бренд Име:
YAOPEI
Стил:
Varistor Тип
Чувствителност:
Стандард
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Повторливост:
како оригиналниот
Hysteresis:
1
ОЕМ:
0261230027
Тип:
МАПАТА СЕНЗОР
Материјал Тип:
Стандард
квалитет:
Како Оригиналниот
цена:
Ист квалитет, Повеќе конкурентна цена
Гаранција:
12 месеци
време на испорака:
Со 3-7 дена по приемот на вашата исплата
плаќање:
Како клиент бара
Пакување:
Неутрален Пакување

Слични предлози