.

.

YAOPEI НОВА Доза Цела Притисок Сензор МАПАТА Сензор За Опел 97287868 0281002487

YAOPEI НОВА Доза Цела Притисок Сензор МАПАТА Сензор За Опел 97287868 0281002487

DEN 768.00
DEN 925.44
-17 %

Износ
Во продавницата.

ве молиме не го потпише во parcal и да го одбие тоа. Ако не сте сигурни, ако производот е компатибилен со вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас.ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел. Секој објект е строго се тестираат пред пратката.исто така, ве молиме да не информирате на вести.Ефективна
Овој објект е поддржан од една Година Гаранција по продажбата.
Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест.ако стоката е различно твое или оштетување на транспорт . ако поединците да купите сензор, исто така, треба да се најде локалните поправка продавница е квалификуван сервисен персонал да им помогне пред да можат да инсталирате и користите .Проблем
Ние сме горди да се понуди квалитетна услуга и ние сакаме вашата трансакција да се оди совршено.Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации, ви благодариме.
Повратни информации :
1.Ве молиме не остави негативен или неутрален повратни информации или спор, овие не може да се реши вашиот проблем,
ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем во кратко време.
НОВА Доза Цела Притисок Сензор МАПАТА Сензор За "Опел" 97287868 0281002487
Слики од МАПАТА на Сензорот :
услуга Однапред по-продажбата на услугата 1. Инсталација и отстранување на производите се бара од страна на стручните лица да работат.
Ви благодариме за вашето купување, имајте пријатен ден !
.тоа ќе се врати за нас.ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк.
Гаранција :
1. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк. ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика.
Добро Повратни информации од нашите клиенти :
Поддршка wholesales ,Било какви прашања или ви помогне pls се чувствуваат слободни да не контактирате :
Нашата главна дејност категории се Моќ прозорецот за префрлање ,гуми притисок сензор, паркинг сензор ,гориво железнички сензор за притисок ,притисок на маслото сензор итн .

За производот

линеарна:
-
Резолуција:
како оригиналниот
Мерен Опсег:
Стандард
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Бренд Име:
YAOPEI
Стил:
Varistor Тип
Чувствителност:
Стандард
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Повторливост:
како оригиналниот
Hysteresis:
1
ОЕМ:
97287868
Тип:
МАПАТА СЕНЗОР
Материјал Тип:
Стандард
квалитет:
Како Оригиналниот
цена:
Ист квалитет, Повеќе конкурентна цена
Гаранција:
12 месеци
време на испорака:
Со 3-7 дена по приемот на вашата исплата
плаќање:
Како клиент бара
Пакување:
Неутрален Пакување

Слични предлози