.

.

YAOPEI Превозникот Вшмукување Притисок Сензор За Супра 750 МТ, Феникс Ултра NDA-93A, Maxima 12-00283-00, 2CP5-3-1, 2CP5-3, TI9112

YAOPEI Превозникот Вшмукување Притисок Сензор За Супра 750 МТ, Феникс Ултра NDA-93A, Maxima 12-00283-00, 2CP5-3-1, 2CP5-3, TI9112

DEN 1485.00
DEN 1789.44
-17 %

Износ
Во продавницата.


Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест.ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк.исто така, ве молиме да не информирате на вести. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата.Превозот
Ние брод 99% од пакети во рок од 5 дена, ако нареди.ако стоката е различно твое или оштетување на транспорт .
Добро Повратни информации од нашите клиенти :
Поддршка wholesales ,Било какви прашања или ви помогне pls се чувствуваат слободни да не контактирате :
Нашата главна дејност категории се Моќ прозорецот за префрлање ,гуми притисок сензор, паркинг сензор ,гориво железнички сензор за притисок ,притисок на маслото сензор итн . Секој објект е строго се тестираат пред пратката.Ве молиме не остави негативен или неутрален повратни информации или спор, овие не може да се реши вашиот проблем,
ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем во кратко време.Проблем
Ние сме горди да се понуди квалитетна услуга и ние сакаме вашата трансакција да се оди совршено.Ефективна
Овој објект е поддржан од една Година Гаранција по продажбата.
Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет. Инсталација и отстранување на производите се бара од страна на стручните лица да работат.ве молиме не го потпише во parcal и да го одбие тоа. Ако не сте сигурни, ако производот е компатибилен со вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк.Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации, ви благодариме. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика.ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел.
Ви благодариме за вашето купување, имајте пријатен ден !
. ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци. ако поединците да купите сензор, исто така, треба да се најде локалните поправка продавница е квалификуван сервисен персонал да им помогне пред да можат да инсталирате и користите .
Превозникот Вшмукување Притисок Сензор За Супра 750 МТ, Феникс Ултра NDA-93 A, Maxima 12-00283-00, 2 CP5-3-1, 2 CP5-3, TI9112
Слики на Сензор :
услуга Однапред по-продажбата на услугата 1.

За производот

Бренд Име:
YAOPEI
Стил:
Varistor Тип
Мерен Опсег:
1
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Чувствителност:
1
линеарна:
1
Резолуција:
1
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Hysteresis:
1
Повторливост:
1
Тип:
Притисок На Маслото Сензор
ОЕМ:
2CP5-3-1
Тип:
Притисок На Маслото Сензор
Материјал Тип:
Стандард
квалитет:
Како Оригиналниот
цена:
Ист квалитет, Повеќе конкурентна цена
Гаранција:
12 месеци
време на испорака:
Со 3-7 дена по приемот на вашата исплата
плаќање:
Како клиент бара
Пакување:
Неутрален Пакување

Слични предлози