.

.

KOTION СЕКОЈ GS400 Гејмерски Слушалки Гејмер casque за PS4 Таблета Лаптоп 3.5 mm Стерео PC Слушалки со Микрофон+Адаптер Кабел

KOTION СЕКОЈ GS400 Гејмерски Слушалки Гејмер casque за PS4 Таблета Лаптоп 3.5 mm Стерео PC Слушалки со Микрофон+Адаптер Кабел

DEN 791.00
DEN 1054.08
-25 %

Износ
Во продавницата.

Неговата супер меки Над-уво влошки е поудобно за долго време носи, и тоа е голема приклучок за слушалки за игра играч! Карактеристики : Висока прецизност 40mm возачот, ви донесе гласен звук поле, звук јасност, звук шок чувство, способни за разни игри.2 kohm Directivity : Сите насочен Кабел должина : Околу. 95*215*205mm/ 3.7*8.Нашата цел е задоволството на клиентите! ( Руски пријатели ве молиме имајте предвид, ве молиме да го користите вашето целосно име и презиме кога ќе цел, ви благодариме ! ) За продажба на Мало Пакет : Некои од нашите производи без мало пакет,Ние ќе ги искористиме меур торба за заштита на тоа добро,може да го спаси вашиот превозот надомест,Ако се препродавач и треба со мало пакување, ве молиме контактирајте со нас пред цел. Блескавите LED светла се дизајнирани на earcups, истакнувајќи ја атмосферата на играта. За Време на Испорака : Ова е меѓународен пратката која зависи од локалните поштенски услуги ефикасност,затоа што не можеме да го обезбедат точното време на испорака,на мапата табелата се за повикување само. Исклучителна изработка и моден изглед. Јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете порака до нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! П : Дали сте поддршка капка-превозот? A : Да,Ние поддршка на капка-превозот, ние ќе не стави aliexpress рекламирање и цената на фактурата во пакет. Прекрасен амбиент бучава изолација.Ys I8d A#center) П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : Moneybooker; Т/T; Зачувам; WEBMONEY;Кредитни картички; Western Union П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете го ова.15 LED работен напон : DC5 V +/- 5% Работат на струјата : Подолу 100m A.

За производот

Приклучок Тип:
Линија Тип
Водоотпорен:
No
Број На Модел На:
GS400 PS4 Гејмерски слушалки casque
Безжичен:
No
комуникација:
Жичен
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Безжична Тип:
Никој
Зачестеност Одговор Опсег:
15-20000Hz
Бренд Име:
KOTION СЕКОЈ
Конектори:
ПОМОШЕН
Стил:
Headband
Отпорот:
32Ω
Линија Должина:
2.1 m
Чувствителност:
105±3dB
Функција:
За Интернет Бар,за Видео Игра,Заеднички приклучок за Слушалки
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
No
Со Микрофон:
Yes
Vocalism Принцип:
Динамичен
Контрола На Копчето:
No
Поддршка СТАН:
No
Пакет:
Со Мало Пакет/Нема Мало Пакет
игра слушалки:
PS4 Gamepad Гејмерски Слушалки со Микрофон
Возачот дијаметар:
50mm
Слушалки интерфејс:
USB +3.5 mm стерео(еден 3.5,аудио и микрофон 2 во 1)
слушалки боја:
црно-сино ,црно-црвена
Употреба:
за PS4 PSP PC таблет Компјутер лаптоп,телефони
Конектори:
usb+3.5 mm(со слободен 3,5 мм splitter кабел)
is_customized:
Yes
Функција:
Микрофон

Слични предлози