.

.

2017 Симпатична Macaron Слушалки Бонбони Боја Количка за Стерео Слушалки со Микрофон Слушалка за iPhone, Samsung Xiaomi Децата Подароци

2017 Симпатична Macaron Слушалки Бонбони Боја Количка за Стерео Слушалки со Микрофон Слушалка за iPhone, Samsung Xiaomi Децата

DEN 466.00
DEN 621.12
-25 %

Износ
Во продавницата.


2017 Симпатична Macaron Слушалки Бонбони Боја Количка за Стерео Слушалки со Микрофон Слушалка за Mp3 Мобилен Телефон Девојки Деца Возрасни
Спецификација
Со мало поле. Со micorphone Многу Симпатична & моден Костим за Samsung, i Phone, Xiaomi, Nokia, Lenovo и 99% мобилен телефон Suif за mp3 и компјутерски Кабел должина : 1.2 m

За производот

Функција:
За Мобилен Телефон,Спорт,За Рутински канцелариска Работа,Заеднички приклучок за Слушалки,Микрофон,Поддржува музика,Поништување Бучава,Преносни
Поддршка СТАН:
No
Времето на пазарот:
2016 година
Конектори:
3.5 mm
Активен Бучава Отказ:
No
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Број На Модел На:
X-18
Линија Должина:
1.2 m
Vocalism Принцип:
Хибрид технологија
Чувствителност:
42dB
Приклучок Тип:
Линија Тип
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Стил:
Headband
Безжичен:
No
Безжична Тип:
Никој
Контрола На Јачина На Звук:
No
Водоотпорен:
No
комуникација:
Жичен
Контрола На Копчето:
Yes
Со Микрофон:
Yes
Отпорот:
32Ω
Бренд Име:
гадателка

Слични предлози