.

.

Модата Убави 925 Фунта Сребрен Накит Симулирани Бисер Ткаенината Алки & Нараквици Жените Додатоци Srebrna bransoletka

Модата Убави 925 Фунта Сребрен Накит Симулирани Бисер Ткаенината Алки & Нараквици Жените Додатоци Srebrna bransoletka

DEN 329.00
DEN 391.68
-16 %

Износ
Во продавницата.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

За производот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
UQBing
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
СМ-831
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
позлата:
Platinum Позлатен
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Бисер Форма:
Совршено Круг
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
925 Sterling Silver + Кристално
микс цел:
на располагање
OEM цел:
на располагање
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта
Дијаметар:
исто како слика

Слични предлози