.

.

Lureme Едноставен Накит Време Гем Серија Белешки Дрво Диск Шарм Отвори Алка Хривнија за Жените и Девојка (06002671)

Lureme Едноставен Накит Време Гем Серија Белешки Дрво Диск Шарм Отвори Алка Хривнија за Жените и Девојка (06002671)

DEN 109.00
DEN 167.52
-35 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Бренд Име:
Lureme
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
06002671
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Пол:
Жените
Дијаметар:
6.2
позлата:
Античкиот Бронза Позлатен
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден

Слични предлози