.

.

10Pcs Злато, Бакар 50mm 60mm 65mm Прилагодливи Проширување Дете Ткаенината Хривнија Накит За DIY Одлуки

10Pcs Злато, Бакар 50mm 60mm 65mm Прилагодливи Проширување Дете Ткаенината Хривнија Накит За DIY Одлуки

DEN 283.00
DEN 524.16
-46 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Тензија Планината
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
позлата:
Имитација Родиум Позлатен
Бренд Име:
ZXSTYLE
Број На Модел На:
CLW18G
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Повик/Спортски
Функција:
закачам
Дијаметар:
50mm,60mm,65mm

Слични предлози