.

.

Сребрена Боја Хривнија Прстен Шупливи Надвор Остава Прст Прстен Алка Роб Синџир За Мажи Жени Накит

Сребрена Боја Хривнија Прстен Шупливи Надвор Остава Прст Прстен Алка Роб Синџир За Мажи Жени Накит

DEN 122.00
DEN 165.12
-26 %

Износ
Во продавницата.

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако цел повеќе од еден, pls контактирајте со нас пред исплата, а потоа ние ќе ви даде попуст, и прилагодување на цената за вашите нарачки.Ние нудиме целосна наплата ако havn ' t прими во 45 дена. Можете поддршка Пад на Превозот? Како да го направите тоа?
Yes (да). Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Контактирате за ако имате било какви прашања кога ќе се плати. Сите слики се вистински ?
Yes (да).
Плаќање
1.Ние ќе рефундирање на дека целосна предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив,за било која причина,
целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба;
3. Ако јас цел тоа, кога ќе брод мојата нарачка?
Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 48 часа (време на работниот ден).Ние брод на светот.00%
Целосна Наплата
Услови за продажба
Контакт И Повратни Информации
Q & A
1. Се врати превозот треба да се плати од страна на купувачот. Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите - види опис за вистинската големина. Сликите покажуваат само некои од примероците, ќе може да се добиваат различни стилови на уредување;
2.
Производ Екранот
Забелешка
1. За голема цел ќе бидат понудени за екстра попуст од се да ни се јавите. Ако можам да направам повеќе цел, може да ми даде повеќе попуст? Како да го направите тоа?
Yes (да). Ако не ви се допаѓа предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по ред се примени, доколку предмети во вашиот поседување над 4 дена, се смета дека се користи и ние не ќе ја прашање ќе враќање на парите или замена. Ве молиме да направите исплата во рок од 24 часа.
Подолу е стандард превозот време резиме,Канада се повеќе време да пристигне,обично од 30 дена повеќе.20%
37%
18%
Целосна Наплата
Велика БРИТАНИЈА
Пристигнуваат го оценувате
2%
10. Ние прифаќаме сите методи за плаќање погоре.
Ставка Опис
Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Одличен подарок за себе Тоа е посебен дизајн и да се направи да изгледа единствен Предмет Тип : Жените Алка Прстен Материјал : Aolly Боја : Сребро Хривнија дијаметар : 6cm / 2.4 "Ширина : 2. Ако производите се продаваат надвор, тие ќе бидат испратени во 7 дена најмногу. Сите фотографии се turely shooted од себе, но бојата може да биде различна, поради разликата на monitor settings.20%
6%
Целосна Наплата
Канада
Пристигнуваат го оценувате
0%
0.

За производот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
GE02133/ru
Бренд Име:
imixlot
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
позлата:
Антички Сребрен Позлатен
Компатибилност:
Никој
Тип На Објект:
закачам
is_customized:
Yes
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
Клучни зборови:
моден накит
Клучни зборови:
Жените Алка Прстен
клучни зборови:
Нараквици Алки
клучни зборови:
Пресечените алки
клучни зборови:
хривнија manchette
Дијаметар:
6cm / 2.4

Слични предлози