.

.

Yacq Цвет Водат Широк Хривнија Жените Лето Симпатична Ткаенината Мода Свадба Свадба Накит Подароци F28 Злато Сребрена Боја Dropshipping

Yacq Цвет Водат Широк Хривнија Жените Лето Симпатична Ткаенината Мода Свадба Свадба Накит Подароци F28 Злато Сребрена Боја Dropshipping

DEN 369.00
DEN 527.52
-30 %

Износ
Во продавницата.


1052919822559622
Тие се прилагодливи нараквица со флексибилни бенд одговара најмногу на зглобот големина.најголем камен се акрил,другите се кристали.
Земете да спаси повеќе, те молам!
Попуст : $10 off за цел $100+ $40 off за цел $200+ $90 off за цел $300 ги Споделите со нас, ако ве молиме ќе цел повеќе
Dropshipping : да ја прифатиме dropshipping нарачки,без фактури и документи во пакети,само нека знае за 1ви цел ве молиме, ако е потребно. Ние сме производител,секогаш имајте restocking топла продажба предмети. Имаме еден магацин во НАС,многу елементи се достапни,нашите НИ центар на локација во CA. Ние обично испраќање на налози во рок од 1-2 дена и додадете следење на броеви, да Aliexpress. Ние прифаќаме CSV фајл наредби.
Забрзана испорака : Ние нудиме следење на броеви, за сите нарачки,ве молиме песна на aliexpress или вашата национална објавите на web. За НАС,Ca,Ани,повеќето Европски (освен Rusian) и Азија купувачи,ние нудиме бесплатно брз превозот за цел $150+,само изберете стандардна превозот ве молиме,ќе брод преку DHL ЕМС или ПРОЗОРЦИ препорачана пошта. За руските купувачи,ние нудиме бесплатно брз превозот за цел $250+,само изберете стандардна превозот ве молиме,ќе брод преку ЕМС препорачана пошта.
Гаранција за квалитет : Сите предмети се водат и nickle слободни,доаѓаат во меур и спакувани добро.
Ве молиме имајте во предвид :
Ако сте незадоволни со нашите производи или услуги,се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме пред да замине било негативни повратни информации,нашите клиенти се секогаш во право,ние ќе се реши што е можно поскоро.

За производот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Цвет
Материјал:
Акрилик
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
F28
Бренд Име:
Yacq
позлата:
Античкиот Злато Позлатен
Стил:
Класичен
Макс внатре турнеја:
8inch (20.5 см)
Бендот Ширина:
2inch (5cm)

Слични предлози