.

.

Гроздобер Кристал Цвет 115 Шарм Хривнија&Алки 18mm snap копчето накит За Жените сребро хривнија DIY алки за мажи

Гроздобер Кристал Цвет 115 Шарм Хривнија&Алки 18mm snap копчето накит За Жените сребро хривнија DIY алки за мажи

DEN 151.00
DEN 182.40
-17 %

Износ
Во продавницата.


Одговара 18mm 20mm копчето материја : Цинк легура + бакар
Дијаметар : 5.5 cm

За производот

Бренд Име:
LUWELLEVER
Метали Тип:
Бакарни Легури,Цинк, Алуминиум,Бакар
Пол:
Жените
Материјал:
Легура
Стил:
Гроздобер
позлата:
Антички Сребрен Позлатен
Обликотшема:
Цвет
Број На Модел На:
одговара 18mm копчето 20mm
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Други
Функција:
Никој
Тежина:
35g
Дијаметар:
5.5 cm

Слични предлози