.

.

2017 Мода 10мм Титаниум челик Римски црна љубовник хривнија &алка за жена мажите Дигитални Неколку Унисекс Хривнија накит закачам

2017 Мода 10мм Титаниум челик Римски црна љубовник хривнија &алка за жена мажите Дигитални Неколку Унисекс Хривнија накит закачам

DEN 379.20

Износ
Во продавницата.


[xlmodel]-[производи]-[41061]
[xlmodel]-[фото]-[0000]

За производот

Бренд Име:
TYME
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Класичен
позлата:
Злато-боја
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Планината
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Дијаметар:
58mm
Број На Модел На:
љубов закачам
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден

Слични предлози