.

.

Yunkingdom бохемски етничка нараквици & накит за жените 2017 нова мода подароци

Yunkingdom бохемски етничка нараквици & накит за жените 2017 нова мода подароци

DEN 156.00
DEN 194.88
-20 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Злато-боја
Поставување Тип:
Канал поставување
Број На Модел На:
UK0009-UK0010
Обликотшема:
Топката
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Бренд Име:
yunkingdom
Стил:
Чешка
Повод:
партија,плажа,одмор,подароци,годишнина,најдобри
Пол:
Децата, Унисекс, Жените

Слични предлози