.

.

XIAONIANSHI Најновите Оригиналност Широк Гроздобер Шарм Водат Нараквици & Алки Мажи Жени Бохемија Хривнија Разубавувањето Кристално

XIAONIANSHI Најновите Оригиналност Широк Гроздобер Шарм Водат Нараквици & Алки Мажи Жени Бохемија Хривнија Разубавувањето Кристално

DEN 158.00
DEN 225.60
-30 %

Износ
Во продавницата.

Пред-продажба на Услуги Ако сте интерес во било објекти во мојата продавница,само контактирајте со мене!! Јас ќе се обидам моето најдобро да ви даде подобра цена ако разговарате со мене Trademanager или да напишете e-mail за да ме. И ако сакате да се купи на различни елементи во мојата продавница и ти треба помалку од MOQ (Min. Цел), исто така можете да контактирате со мене. Јас ќе ви овозможи да се меша цел да се плати. Плаќање : 1).Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. 2).Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. 3).Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја writed во Ali Express,ако сакате да го промените,мора да се забележи мене од тоа. Превозот : 1).Вашата цел ќе бидат обработени во 2-3 дена по вашата исплата. 2).Ние не сме одговорни за било одложување на наредби, ако имаме ги испраќаат.Бидејќи Брзината на превозот е надвор од нашата контрола. 3).Кина Пост Воздух Пошта ќе трае околу 15-30days. да пристигне; ЕМС треба 5-8 дена да пристигне; DHL и ПРОЗОРЦИ ќе трае 3-5 дена да пристигнат. Доколку нарачката е за време на викендите,ќе трае 1-2 дена и подолго.Ви благодариме за вашето разбирање. 4).Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. 5).Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор.Не поднесе спор по желба.Ви благодариме повторно!! 6).Слободен Испорака на Сите нарачки преку Кина Пост Воздух Пошта во нашата продавница,и ако треба да се добие побрз преку курир,има екстра курир обвинет платени. Повратни информации : 1).Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее. Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда во повратни информации до нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе ви даде најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат. 2).Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати. 3).Ние се грижиме за нашите редовни клиенти,а ние секогаш ќе се обидува да им помогне на вас. Се надевам да се воспостави долго бизнис со вас..

За производот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Железо легури
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
позлата:
Античкиот Злато Позлатен
Бренд Име:
joyme
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка
Функција:
Расположение Tracker
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
LS162
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Синџир Тип:
Шарм бронзени Белегзии
Затворач Тип:
Се Водат Нараквици
Линк Нараквици:
Заврши Нараквици
Широк Гроздобер нараквици:
Широк Гроздобер нараквици
се водат хривнија:
2017 гроздобер хривнија
bijoux:
Злато сребро синџир нараквици
Pulseira:
Прилагодливи хривнија
Должина:
19 cm adjustable
Гроздобер Нараквици & Алки:
Јаже Нараквици

Слични предлози