.

.

UniqueFire Далечински Притиснете Switch Притиснете Контролер За UF-1508 Zoomable Тактички Лов Led Светилка Стаорец Опашка се Префрлите

UniqueFire Далечински Притиснете Switch Притиснете Контролер За UF-1508 Zoomable Тактички Лов Led Светилка Стаорец Опашка се

DEN 456.00
DEN 479.52
-5 %

Износ
Во продавницата.

Производ Детали : 1.Постојано-на прекинувач (кружни копче) е на далечинскиот притисок подлога, така што нема потреба да се фатил за опашката-капа на светлото за да пристапите постојано-на 2.Обезбедува повеќе излези и тактички еден-на функцијата. Постојано-на прекинувач (кружни копче) исто така обезбедува пристап до Високо-Среден-Низок режими и strobe 3.Овој Далечински Притиснете Прекинувач за Светло Сигнал контролирани switch значи не загуба на ефикасност. Со многу други далечински прекинувачи на моќност ефикасност се погодени, што го скратува периодот на време 4.Овој Далечински Притиснете Прекинувач за Светло поддршка супер ниска режим на мирување (тековна 3u A) троши речиси нула на животниот век на батеријата
Пакет :
1x UF-1508 Стаорец Опашка се Префрлите
Answer : ___________________________ Note : светлото На сликата шоу само за вашиот референца.не се вклучуваат.
Слика шоу
Најновите Црна Светло UF-1504 850 nm IR Led Светло Инфраред 67mm Конвексни Леќа Алуминиум Факел Ноќ Визија Лов US$ 38.99 /парче 2015 година Нови Uniquefire UF-1407 IR 850 NM Батерија 38mm Леќа Најдобри ПРЕДВОДЕНА од Алуминиум Shockproof и Водоотпорен За Кампување НИ$ 29.99 /парче Фенер КРИ 3 W LED XML T6 Мини Светилка Linternas 200 Lumens Zoom In & Out Светла LED Светилка Searchlight Блиц Светлина US$ 5.99 /парче Unique Fire UF-T20 Светло XRE LED 38mm Aspherical Објективот 1200 Лумен Ротари Фокус Лов Светлина Светилка Факел Црвена / Зелено Светло US$ 24.99 /парче
Unique Fire UF-T20 Светло XP-E LED 38mm Дијаметар Aspherical Објективот Светлина Факел Црвена / Зелена Светлина US$ 24.99 /парче Unique Fire UF-T20 Светло XML-T6 LED 38mm Дијаметар Aspherical Објективот Ротари Фокус Лов Светлина Светилка Факел Бела Светлина, US$ 24.99 /парче 2015 година Нови Светло UF-1501 850 nm Osram IR Led Светло Од T20 Конвексни Леќа Алуминиум Факел Shockproof Водоотпорен Ноќ Визија US$ 36.99 /парче Светло UF-1502 940 nm Osram IR Led Светло T38 Конвексни Леќа Алуминиум Факел Shockproof Водоотпорен Nightvision Лов US$ 35.99 /парче

За производот

Бренд Име:
UniqueFire

Слични предлози